RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Lauri (Hity na Czasie 2011) - relacje
Autor Wiadomość
rasma69 
Super rasmuser

Wysłany: 17-09-11, 20:04   

Nareszcie udało mi się dostać troszeczkę internetu we wiaderku :lol: Także zamieszczam mało ogarniętą relację..

Ze znajomymi (Patrycja i Sylwkiem) w Myślęcinku byliśmy jakoś po 9, by zapoznać się z terenem "wroga". Po znalezieni sceny i obeznaniu się z najlepszymi skrótami by dostać się pod scenę w jak najszybszy sposób (który i tak okazał się maratonem o być lub nie być - nawet jeśli praktycznie biegłam ze spadającymi spodniami z tyłka :lol: ) Z mniej istotnych rzeczy było spotkanie prowadzącego HNC - jankesa. Nie obyło się od zdjęcia i bezcennego pytanie, który wywołał uśmiech: "Czy przybył szanowny pan Lauri". Odpowiedz dostałam błyskawiczną, że jeszcze owego osobnik nie został jeszcze zauważony. Chwilkę później, słysząc na scenie fiński rozmowy, Patrycja była przekonana, że to "ludzie Ylonena", ale okazało się, że to Sunrise Avenue (w tej chwili głośne wzdychnięcie - och, ach! :lol: ). Po odsłuchaniu części prób ruszyliśmy szlakiem "Błękitnej alei" (czyt. szeregiem toi toiów :lol: :lol: ). Prowadzeni aromatem leśnej świeżości po pewnym czasie ujrzałam brązowooka postać - ale oczywiście poznałam Go po koszulce, że znajomym nadrukiem. tak, to był Raven wraz z ceeliną. Po miłym powitaniu i oprowadzeniu z "naszym" terenem ( :lol: ) udaliśmy się po napoje energetyczne :lol: czas zleciał do godziny zero (...( - Teraz ucięte z kontekstu, iż czas depcze mi po piętach :D
Już pod sceną, gdy wszyscy się odnaleźliśmy (oczywiście ja i Rejwen w rolach głównych jako gwiazdy wieczoru.. :lol: ) Gdy już zaczęli zapowiadając Lauriego wszyscy fani i nie tylko wiedzieli o co chodzi. Piski, krzyki no i oczywiście ja tez się nie szczędziłam, że swoim piskiem :lol: Wykorzystałam trochę barierkę, by stać się trochę wyższa - taki, psycho-fanka :lol: No i nie zapominając o panie R. też Go trochę wykorzystałam, a raczej jego kieszeń :lol: mając oszukane spodnie bez kieszeni uratował, przygarniając mój telefon pod swoje....emm..do swojej kieszeni :l09: Lauriego skarpetki były naprawdę śmieszne i zamiast wyższy na tej scenie wydawał się jeszcze niższy.

Zapomniałam dodać, że spotkałam również lintunati i xKatrix :) bardzo miło mi było Was zobaczyć :D

Raven 

Wysłany: 18-09-11, 10:47   

Katarzynka napisał/a:
udaliśmy się po napoje energetyczne :lol:
Pierwszy raz spotkałem się z 'napojem energetycznym' o nazwie Kujawiak :lol:
Katarzynka napisał/a:
czas zleciał do godziny zero (...( - Teraz ucięte z kontekstu
Tyyyyyle rzeczy pominęłaś!
Katarzynka napisał/a:
No i nie zapominając o panie R. też Go trochę wykorzystałam, a raczej jego kieszeń :lol: mając oszukane spodnie bez kieszeni uratował, przygarniając mój telefon pod swoje....emm..do swojej kieszeni
:lol: Dobrze że B. nie widział, jak mi grzebałaś przy spodniach :k01:

Jak się ogarniesz z netem, to dopisz brakującą część :lol:

Paula-afc
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-11, 22:06   

Katarzynka napisał/a:

Ze znajomymi (Patrycja i Sylwkiem) w Myślęcinku byliśmy jakoś po 9, by zapoznać się z terenem "wroga". Po znalezieni sceny i obeznaniu się z najlepszymi skrótami by dostać się pod scenę w jak najszybszy sposób (który i tak okazał się maratonem o być lub nie być - nawet jeśli praktycznie biegłam ze spadającymi spodniami z tyłka :lol: ) Z mniej istotnych rzeczy było spotkanie prowadzącego HNC - jankesa. Nie obyło się od zdjęcia i bezcennego pytanie, który wywołał uśmiech: "Czy przybył szanowny pan Lauri".

Pamiętam Was :D Byłam z kumpelą wtedy i też od 9 (może pamiętasz taką dziewczynę w bluzce w biało-pomarańczowe paski - to ja, moze poznasz po fot w dalszej części;) ), przy Jankim też. Obserwowałyśmy Was trochę wierząc, że uda Wam się dostać do Lauriego, a nam za Wami :) Pytanie na serio rozwaliło :D Potem się odłączyłyśmy i poszłyśmy w las. I tu moja opowieść ...:)

Stałyśmy razem z dwoma dziewczynami (czyli łącznie 4 osoby) na widok zejścia ze sceny, za płotem naturalnie, ale tak, ze nikt nie mógł nas wyrzucić. W krzakach, gdzieś tam były nawet jagody. Wszystkie 'gwiazdki' przechodziły parę metrów od nas. Po paru godzinach (bodajże) próbę mieli właśnie Sunrise Ave, po niej przyszedł do nas wokalista- Samu, były wspólne zdjęcia i autografy. Potem usłyszałyśmy ze sceny od Jankesa 'pozdrowienia dla dziewczyn z lasu' haha. Koleżanki powoli wymiękały ale ja dalej stałam stanowczo i mówiłam:' pójdę, jak pogadam z Laurim!'
No i tak powoli opadałyśmy z sił, po paru godzinach (znów) po moim lekkim zamule obróciłam się i pierwsze co ujrzałam to.. pióra we włosach. haha gdybyście widzieli jak od razu wstałam i wrzasnęłam 'LAAAURIII!' :D (był chyba z perkusistą) On sam obrócił się lekko zdziwiony (nie dziwię mu się) i powiedział 'hi girls' i dalej się patrzył i tak fajnie uśmiechał.. no to trzeba było mu pomóc xD 'Come to us!' - "okay" i przyszedł. Sorry. Rzucił torby i przybiegł :) . Nie będę się rozpisywać o samej rozmowie, tak tylko zamieniliśmy parę zdań, dałyśmy Lauriemu płytkę jednego zaprzyjaźnionego polskiego zespołu, który się inspiruje twórczością the Rasmus.. no i autografy :) ja jako pierwsza... jego specyficzny uśmieszek przy moim 'for paula pls' wymiótł :) Potem, po rozdaniu całej naszej grupce grafów Lauri chciał się chyba pożegnać... ale nie :) 'Rzuciłam' mu przez płot aparat i poprosiłam slicznie o zdjęcie. No cóż. Lauri stał przez jakieś 5 sekund z aparatem w rękach i uważnie się przyglądał - to na nas, to na aparat haha (może się zastanawiał, czy my też przerzucimy się przez ten płotek..) Więc włączyłam mu, ustawiłam wszystko itp. I zrobił pierwsze foto. Ehem. Specyficzne :D (Fot 1 )
Po czym zasugerowałam mu delikatnie 'what about u? it's foto with u? Come closer!' No i go pociągnęłam za ramię bliżej nas, żeby upewnić się że na pewno mnie zrozumiał. (Pierwsza myśl - boże jaki on chudy xD)
I Lintu strzelił drugie foto i zapytał, czy może być haha (Foto 2 )
Potem 'wiązanka wzajemnych podziękowań' i pobiegł na próbę. Próby jeszcze nie było, co najmniej 3 razy wchodził i schodził ze sceny, cały czas z płytką od nas. Za każdym razem kiwał albo udawał zaskoczenie ze jeszcze stoimy. Na samą próbę poszłyśmy już normalnie, przed barierki. Potem uciekłyśmy na drugi koncert zespołu, którego zresztą płytę Lauri dostał... a na samych Hitach nie udało nam się zostać, słyszałyśmy występ Lauriego w drodze na autobus ;)
Wybaczcie mój styl pisania, mam nadzieję, że się 'doczytacie' :)

rasma69 
Super rasmuser

Wysłany: 20-11-11, 00:48   

Paula-afc napisał/a:
Pamiętam Was :D Byłam z kumpelą wtedy i też od 9 (może pamiętasz taką dziewczynę w bluzce w biało-pomarańczowe paski - to ja, moze poznasz po fot w dalszej części;) ), przy Jankim też. Obserwowałyśmy Was trochę wierząc, że uda Wam się dostać do Lauriego, a nam za Wami :) Pytanie na serio rozwaliło :D Potem się odłączyłyśmy i poszłyśmy w las. I tu moja opowieść ...:)
buhaha! ja zawsze potrafię powalać pytaniami niekiedy :lol: Jeśli mnie pamiętasz: najniższa, z połową łysej głowy :lol: :lol:

Didi 
Super rasmuser

Wysłany: 20-11-11, 10:07   

Bu, jak tak opowiadacie to aż mi smutno się zrobiło :( . My nie dojechałyśmy (ja i CrazyFlower) bo nam samochód stanął w drodze :,(

Paula-afc
[Usunięty]

Wysłany: 20-11-11, 12:00   

Katarzynka napisał/a:
Jeśli mnie pamiętasz: najniższa, z połową łysej głowy :lol: :lol:

Pamiętam, Ciebie nie da się zapomnieć ;D

Kasiia666
[Usunięty]

Wysłany: 20-11-11, 21:12   Lauri

Było cudownie i az Mi dech zaparlo, potem aftrek z Nim byl. Wspominam pozytywnie:).

Odpowiedz do tematu