RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
NOWY SINGIEL.
Autor Wiadomość
helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 30-11-13, 09:44   

mirabel napisał/a:
Amanda dostająca spazmów, Lauri w trumnie, a potem ten kontur ciała z obrysowanym penisem, dochodzenie Amandy, Lauri w dresie na plaży... Chaos, normalnie chaos, nie wyrobiłam :lol:

Nie zapomnijmy jeszcze o obrysowanych piórach. To też ważny element ;p

Ogólnie jak piosenka za bardzo nie przypadła mi do gustu, tak teledysk jest spoko :)

anetau90 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 30-11-13, 10:35   

Już od pierwszych sekund dostaję palpitacji serca (mowa o Lauri'm w trumnie :ic04: :ic04: :ic04: :ic04: ) płakać mi się chciało (możecie uznać że jestem jakaś przewrażliwiona) Według mnie to amanda powinna leżeć w tej trumnie... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Do tej pory się trzęse. Utwór... po prostu nie lubię takiego gatunku więc ciężko mi będzie się przyzwyczaić. Od początku jego solowej twórczości mam takie wrażenie... zagubienie.
Niepotrafię tego nazwać określić...

Madzia_Lintuska
[Usunięty]

Wysłany: 01-12-13, 00:27   

Oto mój komenarz po usłyszeniu i obejrzeniu klipu: http://ridelite.pl/trudne....jpg&dir=131128

Robaczek 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 01-12-13, 14:49   

Madzia_Lintuska napisał/a:
http://ridelite.pl/trudne....jpg&dir=131128

Lauri by się obraził :ic11:

Michal1989
[Usunięty]

Wysłany: 02-12-13, 12:22   

Lauri lepiej niech wraca do swojej kapeli i do tworzenia nowej płyty z TR bo to ten nowy singiel to za przeproszeniem g**no. My favourite drug jeszcze w miare ale ten My house to żenada.. ; P

Trawka 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 02-12-13, 20:56   

Dopiero dziś miałam okazję obejrzeć klip i nie mogłam przestać się śmiać :lol: mimo, że singiel nie jest wysokich lotów, treściwy teledysk uzupełnia wszelkie braki. Przyzwyczaiłam się do tragikomedii solowej twórczości Lauriego, dlatego z ochotą wciskam replay ;)

marzenka
[Usunięty]

Wysłany: 03-12-13, 15:44   

rany boskie. tego sie nie da sluchac. nie nie nie nie nie...ale przy ogladaniu usmialam sie bardzo. czy my, wszyscy, jako fanklub, nie mozemy wystosowac jakiegos zadania nagrania nowej plyty TR i chocby niesmialej prosby o zaprzestanie tych solowych eksperymentow? rania ma dusze i zabuzaja wizerunek idealnego wokalisty:(

Robaczek 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 03-12-13, 16:49   

Ale o co wam wszystkim chodzi? Lauri po prostu realizuje swoje marzenia. Przeciez mu wolno jak kazdemu. Chyba nie rzuci zespolu dla sojego "hobby". Moze on ciagle chce probowac czegos nowego. I niech to kontynuuje skoro tak to lubi i sprawia mu to przyjemnosc. Czy tylko mi przypadla do gustu ta piosenka...?

Amy Blue Rose 
Super rasmuser

Wysłany: 03-12-13, 20:41   

Akurat tego teledysku nie widziałam i raczej nie mam zamiaru go zobaczyć. Wystarczy,że po ujrzeniu kawałka "She's a bomb" mam uraz a ta jego solo kariera to po prostu kpina/żart/pomyłka*

*niepotrzebne skreślić

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 03-12-13, 21:35   

Robaczek napisał/a:
Ale o co wam wszystkim chodzi? Lauri po prostu realizuje swoje marzenia. Przeciez mu wolno jak kazdemu. Chyba nie rzuci zespolu dla sojego "hobby". Moze on ciagle chce probowac czegos nowego. I niech to kontynuuje skoro tak to lubi i sprawia mu to przyjemnosc.
Pewnie, niech się bawi. Każdy powinien robić to co sprawia mu przyjemność i frajdę ;) Ale nieco krytyki nie zaszkodzi, jeszcze nam obrośnie w piórka i stwierdzi, że jest lepszy niż DP, Ornette czy inni "hałsowcy" :lol:

marzenka
[Usunięty]

Wysłany: 04-12-13, 16:56   

ja sie nie znam na "halsowcach" to nie wiem, czy ma szanse byc lepszy. wiem, ze mi sie nie podoba strasznie bardzo i stanowczo protestuje przeciwko TAKIM zabawom.
ja rozumiem fajki, zwykle, czy elektroniczne, alkohol, imprezy, panienki, ale tego nie rozumiem i juz :/
chce The Rasmus. Stare, dobre The Rasmus z pieknym wokalem, rockowa muzyka i tekstami za ktorymi sie teskni.
i co? moje "chce" sie dla niego nie liczy, a jego "chce sie bawic" ma sie liczyc dla mnie?
a jak chce nowe prubowac, to niech black metalu albo deth'a popruboje. :ic18:

Madzia_Lintuska
[Usunięty]

Wysłany: 04-12-13, 19:12   

marzenka napisał/a:
rany boskie. tego sie nie da sluchac. nie nie nie nie nie...ale przy ogladaniu usmialam sie bardzo.

Przesłuchałam raz i więcej razy nie mogłam. Klip musiałam oglądać bez dźwięku, żeby przez niego przebrnąć. Nie wiem, czy Lauri chciał stworzyć coś zabawnego czy stawia się na równi z geniuszem Jacksona i Presleya? Czekam na moment, kiedy powie co go zainspirowało, żeby stworzyć taki klip.
marzenka napisał/a:
wiem, ze mi sie nie podoba strasznie bardzo i stanowczo protestuje przeciwko TAKIM zabawom.

Protest protestem, wielu pewnie jest niezadowolonych z tego, co tworzy w chwili obecnej, ale wydaje mi się, ze solową twórczością raczej nie zdobył wielu nowych fanów, a zostali przy nim ci, którzy znają go jako wokalistę TR. I nie każdemu taka muzyka odpowiada. Z resztą, on już chyba jest w takim momencie życia jako artysta, że dorabiając się na muzie, ktorą tworzył z chłopakami może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i zmaterializować swoje odmienne od stylu TR pomysły właśnie na solowym krążku, przecież nikt mu nie zabroni tego robić.
mirabel napisał/a:
Pewnie, niech się bawi. Każdy powinien robić to co sprawia mu przyjemność i frajdę

Dokładnie, a przecież solowy album nie oznacza końca TR, więc chill out ;)

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 04-12-13, 19:37   

https://www.facebook.com/...d=17&ref=stream
Fotki z LA, gdzie kręcili klip ;)

Robaczek 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 04-12-13, 20:45   

Haha :) Lauri calkiem niezle wyglada w wasach :D

marzenka, opanuj sie troche, Lauri robi to co lubi, to JEGO zycie. Nikt Ci nie kaze lubic tego co on teraz robi. Jak chcesz sobie posluchac metalu, przerzuc sie na inne zespoly. Bez obrazy :)

Moniczek 
Miss "Wakacje 2009"

Wysłany: 18-12-13, 14:02   

Teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=dV06JM-jMoo
Piosenka nie jest zła, ale teledysk lepszy :ic11:

Su-Su-Suursmurffi :k01:

Odpowiedz do tematu