RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
The Rasmus wracaja do Polski 2018!!
Autor Wiadomość
Pafulinka 
Nieśmiały rasmuser

Wysłany: 04-12-17, 10:35   The Rasmus wracaja do Polski 2018!!

THE RASMUS

23 września 2018 – Gdańsk, Stary Maneż
24 września 2018 – Wrocław, Centrum Koncertowe A2

Bilety w cenie 89 zł w sprzedaży od piątku, 8 grudnia 2017, od godz. 10:00 na www.LiveNation.
:k03: :k03:

[ Dodano: 04-12-17, 10:36 ]
Super jiz sie nie moge doczekac fajnie ze w Gdansku ❄🎉🎊

Amy Blue Rose 
Super rasmuser

Wysłany: 04-12-17, 14:21   

Aha, kolejne daty które nie każdemu pasują. Zresztą i tak bym się nie wybrała bo ten 24.09 to poniedziałek(gratuluję wyboru tego dnia). Jakoś mi wcale nie żal, tym bardziej, że już etap wybierania się na koncerty jakiekolwiek mam już za sobą.

Aneta
Nowy rasmuser

Wysłany: 04-12-17, 15:23   Re: The Rasmus wracaja do Polski 2018!!

Pafulinka napisał/a:
23 września 2018 – Gdańsk, Stary Maneż

Ohohoho :ic11: już wiem jak w przyszłym roku planować urlop. Od jakiegoś czasu myślałam o tym , co by nad morzem tydzień we wrześniu spędzić. No chyba, że wygram w totolotka i się przeprowadzę na moją ukochaną wieś - rzut beretem od Gdańska. W każdym razie - super :ic11:

madelajnazuo 

Wysłany: 04-12-17, 17:30   

To fantastyczna informacja! Celuję w Gdańsk, choć bardzo bym chciała być na obu, zobaczymy co mi życie przyniesie :>

Didi 
Super rasmuser

Wysłany: 04-12-17, 17:36   

Amy Blue Rose napisał/a:
Aha, kolejne daty które nie każdemu pasują. Zresztą i tak bym się nie wybrała bo ten 24.09 to poniedziałek(gratuluję wyboru tego dnia). Jakoś mi wcale nie żal, tym bardziej, że już etap wybierania się na koncerty jakiekolwiek mam już za sobą.

No to po co komentujesz? Dobrali tak, a nie inaczej i to raczej NAM jest łatwiej dopasować do nich, niż im do nas. Zresztą, już ugryzę się w język.

Wstępnie wybieram się na oba, raczej powinnam mieć wszystkie sprawy pozamykane, więc.. :)

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 04-12-17, 18:48   

Amy, matko boska, dopiero co w tym temacie narzekałaś, że nie ma koncertu we Wrocławiu. A teraz proszę - pojawiają się i w Twoim (tak wnioskuję) mieście. Ogłosili dwie daty prawie rok do przodu, więc spokojnie można zaplanować sobie dzień bądź dwa wolnego od pracy.
Ale dobra, skoro wiesz, że jednak się nie wybierzesz z powodów, które ignoruję - po co o tym pisać w miejscu, gdzie ludzie będą już powoli się umawiać na które koncerty pojadą. Taki post jest delikatnie rzecz ujmując demotywujący. Gdybym była nową osobą na forum to widok takich tekstów raczej by mnie zniechęcił do udzielania się tutaj. W końcu to forum skupiające fanów, a fani zazwyczaj się cieszą, kiedy pojawia się info o koncercie w kraju ich zamieszkania. Ja rozumiem, wolność słowa, ale z Twojej strony to był naprawdę zbędny offtop i swoją reakcją mogłaś się podzielić w przeznaczonym do tego temacie...

Anyway... Cholernie wam zazdroszczę! Francja taka wielka, a tylko jedna data była! :< A w Polsce cztery koncerty, widać lubią żywą publikę z Polski <3

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 04-12-17, 18:58   

Wspaniałe wieści! Już teraz planuję wyjazd do Wrocławia. ZNów usłyszeć ich na żywo i spotkaćWas, mhm czekam na wrzesień :D

Merenven 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 04-12-17, 21:54   

super <3 chyba jeszcze nie grali we Wrocku, prawda?
ktoś w ogóle może wypowiedziałby się coś na temat tych klubów? nie mogę znaleźć zdjęć ani info w internecie ;( są duże, małe, jeśli ktoś już tam był, mieszka niedaleko?

Aneta
Nowy rasmuser

Wysłany: 05-12-17, 08:55   

Merenven napisał/a:
chyba jeszcze nie grali we Wrocku, prawda?

Dawno temu, jeszcze chyba przed dinozaurami byli we Wrocławiu w takim inteligentnym inaczej reality show. Przekop forum, pewnie jeszcze znajdziesz coś na ten temat. :ic16:

Merenven napisał/a:
ktoś w ogóle może wypowiedziałby się coś na temat tych klubów? nie mogę znaleźć zdjęć ani info w internecie

Wrocław :ic11:

Gdańsk :ic11: - fajna opcja z wynajęciem pokoju niedaleko, sprawdziłam rezerwacje - nawet przyzwoite ceny.

Co do samych klubów to się nie wypowiem, nigdy nie byłam. Sala w Gdańsku chyba trochę przypomina warszawską Stodołę.

rasma69 
Super rasmuser

Wysłany: 05-12-17, 13:55   

Merenven napisał/a:
super <3 chyba jeszcze nie grali we Wrocku, prawda?

Byli. Grali w "Barze" jako gwiazda programu :lol:

Ależ się cieszę! Nie było mi dane jechać w tym roku, ale przyszły rok już wiem jak rozplanować z urlopem. Jeśli się uda, zawitam na obu koncertach, a co! :ic17:

Amy Blue Rose 
Super rasmuser

Wysłany: 06-12-17, 17:23   

Ok może i mnie poniosło chociaż znając moje szczęście to i tak bym się tam nie pojawiła.

Mimo tego nie mam co planować tyle naprzód bo zapewne pupa zimna :)

Merenven 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 06-12-17, 22:19   

Aneta napisał/a:
Dawno temu, jeszcze chyba przed dinozaurami byli we Wrocławiu w takim inteligentnym inaczej reality show. Przekop forum, pewnie jeszcze znajdziesz coś na ten temat. :ic16:

tak, lol, pamiętam że występowali w "Barze" :D ale pytałam raczej o taki koncert-koncert ;)

Aneta napisał/a:
Merenven napisał/a:
ktoś w ogóle może wypowiedziałby się coś na temat tych klubów? nie mogę znaleźć zdjęć ani info w internecie

Wrocław :ic11:

Gdańsk :ic11: - fajna opcja z wynajęciem pokoju niedaleko, sprawdziłam rezerwacje - nawet przyzwoite ceny.

Co do samych klubów to się nie wypowiem, nigdy nie byłam. Sala w Gdańsku chyba trochę przypomina warszawską Stodołę.

to też nie odpowiada na pytanie które zadałam XD

aaaale! dodam jeszcze jedną myśl - ciekawe, czy wypuszczą jeszcze jakiś dodatkowy materiał przez ten rok? :D

Angeles_Night 
Nowy rasmuser

Wysłany: 07-12-17, 11:58   

Byłam w Warszawie, teraz czekam na Gdańsk. Zaskoczenie wielkie. Zobaczyłam post na forumowej grupie, na Facebooku i moja reakcja mieściła się gdzieś między: "chwila, co?", a "Gdańsk? Nie. Oni sobie żarty robią...". A jednak. Miłe zaskoczenie, zwłaszcza, że dwa koncerty w Polsce były i nie spodziewałam się kolejnych (jak chyba każdy?). Będę z pewnością, szczególnie, że moje miasto :ic11:

bajaderka-zorro 
Wygadany rasmuser

Wysłany: Wczoraj 13:53   

o Wrocek, ktoś się będzie wybierał? :k04:

Odpowiedz do tematu