RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
W tej chwili
Autor Wiadomość
madelajnazuo 

Wysłany: 07-01-18, 13:21   

anhp napisał/a:
Dlaczego
Cytat:
Maija
jest usunięta? Czy coś się ostatnimi czasy wydarzyło na forum?

Wait, what? Chyba sama usunęła konto, raczej nie wydarzyło się nic, co by mogło wpłynąć na decyzję o wyrzuceniu jej, zbanowaniu czy czymś takim.

Muszę się ogarnąć i zabrać do nauki.

other_girl 

Wysłany: 07-01-18, 14:34   

anhp napisał/a:
Dlaczego
Cytat:
Maija
jest usunięta? Czy coś się ostatnimi czasy wydarzyło na forum? :o .

Sama poprosiła o usunięcie konta.

W tej chwili się lenię i czekam na 16, a zatem na spotkanie z K. Waham się, czy poczekać aż podwiezie mi zad na miejsce, czy jednak się zmusić i zrobić sobie półgodzinny spacer... Moje zatoki mogą w sumie nie polubić tego pomysłu, ale pogoda wydaje się całkiem fajna... Dylematy :lol:

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 07-01-18, 20:08   

Cośbym powiedziała, ale się powstrzymam :lol:

Szykuję się do wskoczenia do wanny i przetestowania mojego baaaardzo spóźnionego prezentu urodzinowego od mojej koleżanki :lol: Potem do łóżka i jeszcze poczytam sobie organiczną. Jak to dobrze, że egzaminy mam o 14:30 :lol:

anhp 

Wysłany: 08-01-18, 21:17   

Okazuje się, że niektórzy ludzie z wiekiem dziecinnieją. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie i jak bardzo być zakompleksionym, żeby zachowywać się jak w podstawówce, żeby zamiast zająć się sobą i swoją rodziną, tak kłamać i podjudzać innych, nie mając przy tym praktycznie żadnej korzyści. Czuję, że jutro to będzie kompletny odlot... :roll:

Zastanawiam się, czy kawa o tej porze to rozsądny wybór. Ale pojawiło się kilka nowych pomysłów, które warto by ruszyć, zanim znowu dopadnie "niechcemisizm" :D

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 09-01-18, 20:55   

anhp napisał/a:
Okazuje się, że niektórzy ludzie z wiekiem dziecinnieją. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie i jak bardzo być zakompleksionym, żeby zachowywać się jak w podstawówce, żeby zamiast zająć się sobą i swoją rodziną, tak kłamać i podjudzać innych, nie mając przy tym praktycznie żadnej korzyści.
Skąd ja to znam :roll:

Kończę Namysłów i zbieram się pod prysznic. Chłopa też trzeba zagonić do spania, bo potem będzie narzekał, że niewyspany :lol: Ech, zapomniałam, że jeszcze gary na mnie czekają. Juuuutro... :lol:

Upewnijcie mnie - w Polsce nie ma majonezu z musztardą Dijon?

Marysia89 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 10-01-18, 00:15   

Myślę o WOSP i bardzo Jestem Szczęśliwa, że udało mi się zdobyć Autografy The Rasmus na Aukcję w Chełmie :-)

anhp 

Wysłany: 12-01-18, 14:26   

Od rana, równo w odstępach 2 godziny i 1 minuta wydzwania do mnie telemarketer... I za każdym razem z innego numeru...

Chyba odpalę jakiś film i postresuję się deadlinem jedząc belgijską czekoladę :lol:

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 13-01-18, 11:18   

Idę coś wszamać przed pracą. Coś czuję, że to będzie bardzo długi dzień. Jak to dobrze, że poniedziałek mam jeszcze wolny, będę mogła odespać zanim zacznę na dobre bardzo intensywny semestr.

madelajnazuo 

Wysłany: 14-01-18, 16:37   

robota sama się nie zrobi.

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 18-01-18, 19:06   

Zamawiam sobie właśnie nowy telefon :lol: Jakbym miała za mało wydatków w tym miesiącu :lol: No ale mój obecny zaczął poważnie odmawiać posługi, czas go wymienić na lepszy model :lol:

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 23-01-18, 21:50   

Czad zacząć oglądać filmy nowminowane do Oscarów, których jeszcze nie widziałam :) Chyba zacznę od ,, Kształtu wody", 13 nominacji... Może być dobry :)

anhp 

Wysłany: 25-01-18, 00:04   

Czuję po kościach, że jutro będzie w robocie pogrom. Atmosfera robi się tak bardzo dziwna, że nie mam pojęcia co ze sobą robić, ani jak się zachować w pewnych momentach... :roll:

Powinnam jeszcze przejrzeć kilka rzeczy, ale po ostatnich maratonach mój mózg nie przyjmuje już żadnych nowych informacji.

Proszę, niechże już będzie 10 lutego. Przynajmniej będę mieć w życiu jeden problem mniej. :D

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 29-01-18, 10:40   

Dowiedziałam się, że mój uniwersytet współpracuje z uniwerkiem Skłodowskiej-Curie w Lublinie, ktoś coś wie na jego temat, fajnie tam? :lol:

A tak poza tym to fajnie jest, siedzę na mini konferencji o dalszym rozwoju i studiach, nawet ciekawie jest. Jeszcze mam czas, żeby o tym myśleć, no ale jednak kiedyś trzeba zacząć :lol:

Głodna jestem jak jasna cholera :lol:

anhp 

Wysłany: 30-01-18, 11:41   

mirabel, potrzebujesz coś o Wydziale Chemii? Czy ogólnie o mieście/uczelni? :P

Zastanawiam się jak napisać instrukcje dla delegacji mając jedynie agende wydarzenia. Czasem mam wrażenie że pracuję w totalnym absurdzie... :roll:

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 30-01-18, 11:49   

anhp o jednym i drugim w sumie dobrze wiedzieć cokolwiek. Zastanawiam się nad możliwością stażu albo jednego semestru za dwa lata ;)

Odpowiedz do tematu