RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
W tej chwili
Autor Wiadomość
anhp 

Wysłany: 30-01-18, 21:57   

O Lublinie mogę powiedzieć bardzo dużo bo stamtąd pochodzę ;) co prawda na umcs nie studiowałam ale mam kilka znajomych osób po tym wydziale ;) więc jakby co to służę pomocą ;)

Powinnam zajrzeć do angielskiego. P. mnie dzisiaj srogo rozbawił, że po piątkowym egzaminie Advance to byłby banał :lol:

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 01-02-18, 09:11   

Wyleguję się w łóżku. Ale chyba będzie trzeba sięruszyć i napaść K. :D No i trzeba ogarnąćdom przed przyjściem gości

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 05-02-18, 22:13   

Super, anhp - w razie czego będę krzyczeć :lol:

Chyba oszalałam, ale jestem zdecydowana na zmianę. Jeszcze się trochę podokumentuję na ten temat, ale chyba zakupię co trzeba i przez zbliżające się ferie to zrobię :lol: Co tylko potwierdza, że średnio co trzy - cztery lata muszę przejść ten swój idiotyczny kryzys, żeby potem wyjść na prostą.

A teraz szykuję się spać. Jutro praktyki, które jakoś w ogóle mnie nie inspirują. No i cztery godziny pasjonujących wykładów. Kiedy mam ten z mechaniki kwantowej? Chyba dopiero we środę, smuteczek.

anhp 

Wysłany: 06-02-18, 06:50   

Walczę ze stroną pkp. Mam wrażenie, że z każdą kolejną wizytą strona ładuje się coraz dłużej :lol:
I przy okazji bank przypomniał mi, że jestem bankrutem :lol: wypłato przybywaj :lol:

Byle przeżyć piątkowy ranek... :roll: Resztę jakoś przetrwam :D A tymczasem kawa <3

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 07-02-18, 12:57   

Szukam informacji w jakiej rozdzielczości muszę mieć grafikę żeby wydrukowaćja w odpowiednim rozmiarze i nigdzie nie mogę tego znaleźć.Rozplanowujęplan kilku kolejnych dni.

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 07-02-18, 18:45   

Szukam w miarę tanich lotów do Polski, czas już zacząć się szykować do podróży. Nie mogę się doczekać! Obym tylko znalazła coś w miarę przystępnego, oszczędzam na piwo na Hellfest, bo jednak trochę tam wydamy :lol:

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 09-02-18, 08:58   

Próuję zebrać się z łóżka, ale jakoś nie do końca mi to wychodzi. Ciągle odczuwam ostatnią migrenę ;/

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 10-02-18, 09:43   

Ogarniam kuchnię i kofeinuję się. Zaraz pranie się skończy prać, trzeba poskładać i powiesić nowe. I obiad jakiś muszę wymyślić. Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce... :lol:

anhp 

Wysłany: 11-02-18, 17:51   

Zastanawiam się co powinnam zrobić w pierwszej kolejności po przyjeździe do Warszawy:roll:
Chyba ogarnę w nocy kawalek raportu i notatkę dla W. może jakimś cudem uda mi się jutro posiedzieć nad teczka na wyjazd...

A tymczasem niemiecki ❤ chociaż tak trzęsie w pociagu że nie jestem w stanie zrobić linii prostej :lol:

Kmieciu 

Wysłany: 13-02-18, 16:14   

Powinnam obierać ziemniaki na obiad, a zamiast tego myślę o tym kinder jajku, które teoretycznie kupiłam S., a mam na nie taką ochotę :( :lol:

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 15-02-18, 20:34   

Robię kolację popijając Guinnessa. Ale po kolacji... wracam do Fallout w VR :lol:

anhp 

Wysłany: 15-02-18, 21:40   

Szalony dzień w robocie, zrekompensowany tylko jedną godziną nadprogramową. :lol:

I jutro piąteczek <3

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 16-02-18, 15:29   

Zastanawiam się co ze sobą zrobić, ale niedługo i tak muszę zbierać się do pracy więc nie ma sensu zaczynać niczego co zajmuje więcej czasu ;/

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 18-02-18, 20:23   

Umieram :lol: Temperatura lata pomiędzy 39 i 35 stopni, koszmar nie życie. Zaraz antybiotyk i idę spać. Tylko wydam instrukcje chłopu co trzeba zrobić jeszcze :lol:

A teraz oglądam krytykę LRDP, gdyż oglądałam kiedyś ten dokument i odebrałam go jako totalny bullshit. Jak widać nie tylko ja tak uważam ;)

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 21-02-18, 19:25   

Jestem tak strasznie zmęczona po dzisiejszym dniu, jeszcze ten ból głowy, że nawet nie mam siły trzymać otwartych oczu... Jutro rezygnuję ze wszytskich obowiązków i robięsobie dzień kina z dzieciakami, relaks się przyda

Odpowiedz do tematu