RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Lauri w VAIN ELÄMÄÄ!
Autor Wiadomość
TR alex 
Miss "Wakacje 2014"

Wysłany: 06-06-18, 06:37   Lauri w VAIN ELÄMÄÄ!

Hej! Wczoraj oficjalnie przedstawiono skład jesiennej edycji Vain elämää i okazało się, że w programie będziemy mieli przyjemność (hope so :lol: ) oglądać Lauriego.

Vain elämää to program, w którym występują największe gwiazdy fińskiej sceny muzycznej. Co tydzień wybierany jest jeden artysta, którego piosenki będzie coverowała reszta uczestników. W ostatnim dniu są występy w duetach oraz przedstawiane ulubione przeróbki piosenek.

Sezon, w którym bierze udział Lauri będzie już 9 (!) sezonem, a obok niego zobaczymy takich artystów jak: Pepe Willberg, Pyhimys, Evelina, Tuure Kilpeläinen, Anne Mattila i Ellinoora. W sumie z tego składu oprócz Laurego znam tylko Tuure, resztę słabo kojarzę, ale skoro tyle sezonów się przewinęło, to zrobiła się sytuacja jak z Tańcem z gwiazdami ;) :lol:

Źródło

Kmieciu 

Wysłany: 29-08-18, 13:31   

Oglądałam w 2014 (?) edycję z Paulą V., bardzo mi się podobało i w tamtej była super ekipa, w tej oprócz Linta nie kojarzę nikogo :lol: ale jestem ciekawa piosenek TR i Lauriego w wykonaniu innych, jak i jego interpretacji utworów reszty wykonawców ;) no i może jeszcze jakichś ciekawostek o piosenkach będziemy mogli się dowiedzieć z programu z tych części, gdzie przed i po piosence trochę opowiadają albo pokazują jakieś fragmenty filmików ;)

TR alex 
Miss "Wakacje 2014"

Wysłany: 29-08-18, 15:46   

Kmieciu napisał/a:
no i może jeszcze jakichś ciekawostek o piosenkach będziemy mogli się dowiedzieć z programu z tych części, gdzie przed i po piosence trochę opowiadają albo pokazują jakieś fragmenty filmików

Na to liczę! I na przeróbki piosenek The Rasmus :ic11: Chyba że ktoś się weźmie za solową twórczość Linta :k06: Jak wyjdzie będziemy mogli przekonać się niedługo, bo akurat odcinek z Laurim idzie na pierwszy ogień i będzie wyemitowany już 7.09!
Tutaj program będzie dostępny online: https://www.ruutu.fi/ohjelmat/vain-elamaa

madelajnazuo 

Wysłany: 29-08-18, 19:32   

Świetnie, może uda się obejrzeć ;)

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 29-08-18, 21:51   

Dzięki za link! Jak tylko będę w domu to chętnie obejrzę :)

TR alex 
Miss "Wakacje 2014"

Wysłany: 31-08-18, 17:14   

Mam nadzieję, że link będzie działał! Dziś o 19 czasu polskiego będzie pierwszy odcinek tzw. Etkot, czyli coś w stylu imprezy powitalnej, za tydzień odcinek z Laurim w roli głównej ;)

Moniczek 
Miss "Wakacje 2009"

Wysłany: 04-09-18, 06:38   

Kurcze o tej godzinie mam zajęcia jogi więc nie obejrzę :ic15: a nie ma jakiś powtórek?

Su-Su-Suursmurffi :k01:

madelajnazuo 

Wysłany: 04-09-18, 11:52   

Mamy pierwsze wykonanie utworu The Rasmus, jest nim "Funeral Song"... po fińsku!
https://web.facebook.com/therasmusofficial/videos/1028679820624331/
nie wiem jak Was, ale mnie oczarowało!

Kmieciu 

Wysłany: 04-09-18, 15:51   

Mega <3 mam wrażenie, że o ile oryginał już dawno przestał mnie ruszać tak jak kiedyś (głównie przez Lintowe fałsze na żywo :lol: ), to w takiej wersji nabiera nowego znaczenia.

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 05-09-18, 10:30   

Super brzmi! :ic16:

TR alex 
Miss "Wakacje 2014"

Wysłany: 06-09-18, 10:39   

Trochę klipów z Laurim już pojawiło się na Ruutu:
https://www.ruutu.fi/video/3290965
https://www.ruutu.fi/video/3290964
https://www.ruutu.fi/video/3290963

Miło widzieć go takiego szczęśliwego i jakiegoś... spokojnego :) Chyba faktycznie znalazł swoje miejsce na świecie. Ale to zdjęcie z koncertu, na którym zostali obrzuceni kamieniami musiało mi gdzieś umknąć, wiedziałam o tym, ale jakoś myślałam, że to kilka kamieni poleciało... A tu cała scena w kamieniach O____o Serio, co trzeba mnieć we łbie, żeby rzucić czymś w kogoś?

[ Dodano: 06-09-18, 11:40 ]
Moniczek napisał/a:
Kurcze o tej godzinie mam zajęcia jogi więc nie obejrzę :ic15: a nie ma jakiś powtórek?

Myślę, że odcinki będą dostępne online na Ruutu, więc nie powinno być problemu ;)

Kmieciu 

Wysłany: 09-09-18, 17:03   

TR alex, odnoszę takie samo wrażenie, bije od niego taki spokój i zadowolenie z życia ;) i w ogóle wygląda dobrze, schludnie, taki ogarnięty i dobrze ubrany... jak nie Lauri sprzed kilku lat, zdecydowanie odmłodniał xD

Filmiki z wszystkimi występami krążą już po fb, są wrzucone na fb programu, można je też znaleźć na różnych rasmusowych fanpejdżach ;) mój faworyt to Falling, taka fajnie bujająca ta wersja, gdyby to była nowa piosenka, miałaby duże szanse na bycie radiowym hitem. Najmniej podobało mi się ITS, ale ciekawie było usłyszeć tak różne wersje, każdy zrobił to po swojemu a i Lintowi chyba było miło ;)

other_girl 

Wysłany: 09-09-18, 18:45   

Jakiś smutny wniosek mi przyszedł do głowy, że z tych wykonawców Lint chyba najbardziej fałszuje :k01: Zobaczymy jakie będą jego interpretacje piosenek, może postprodukcja zrobi swoje :lol: Ciekawe czy covery będą bardziej w stylu solo, czy jednak Rasmusowym.

FDOML mi się podobało, nowy tekst był bardzo spoko! I aranżacja też w moich klimatach :)

madelajnazuo 

Wysłany: 09-09-18, 18:55   

Kmieciu napisał/a:
Filmiki z wszystkimi występami krążą już po fb, są wrzucone na fb programu, można je też znaleźć na różnych rasmusowych fanpejdżach mój faworyt to Falling, taka fajnie bujająca ta wersja, gdyby to była nowa piosenka, miałaby duże szanse na bycie radiowym hitem. Najmniej podobało mi się ITS, ale ciekawie było usłyszeć tak różne wersje, każdy zrobił to po swojemu a i Lintowi chyba było miło

o właśnie, dodatkowo, można posłuchać ich już również na Spotify, co wkrótce sama zrobię:
https://open.spotify.com/user/spotify/playlist/37i9dQZF1DX51sqU3RxIcr?si=R_4ThlimSFGX4YSFL4Yung

[ Dodano: 09-09-18, 20:01 ]
+ przeprzaszam bardzo, ale Rakkas to jest JAKIŚ SZTOS :ic05:

Kmieciu 

Wysłany: 11-09-18, 05:32   

other_girl napisał/a:
Jakiś smutny wniosek mi przyszedł do głowy, że z tych wykonawców Lint chyba najbardziej fałszuje :k01:

Nie chciałam tego pisać, ale też o tym pomyślałam :k01:

Other, a mogłabyś napisać mniej więcej jak się zmienił ten tekst FDOML? Wiadomo, nie całość, ale mniej więcej sens :> Rakkas też mnie ciekawi, zwłaszcza z tym nowym gestem :lol:

Odpowiedz do tematu