RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Co miłego Cię dziś spotkało?
Autor Wiadomość
mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 12-04-18, 08:02   

Jeszcze trzy dni! <3 Cholera, w sumie to się cieszę, że tak rzadko jeżdżę do Polski - jestem pewna, że gdybym robiła to częściej to szybko by mi się znudziło i nie cieszyłabym się tak bardzo jak teraz.
Poza tym to też oznacza trzy dni do Księcia, nie sądziłam, przez tydzień można się tak zatęsknić ;)

madelajnazuo 

Wysłany: 17-04-18, 21:22   

Krzysiu Krawczyk na Kortowiadzie! :k01:

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 28-04-18, 21:57   

Po pierwsze, nareszcie skończyłam malować pokój! A ten kolor jest obłędny :k04:

I dzisijesza premiera była genialna :k04: Przecudny spektakl, żarty z Tomkiem Kotem, czas przy kwiatach, zgubiony M. :ic17: :ic17: WIęcej takich wieczorów w pracy! Gdyby tylko nie okazało się, że M. jest zajęty (chociaż warto było zobaczyć reakcję A. na tę wiadomość :lol: )

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 30-04-18, 15:30   

Ustawienie salonu wszystkim się podoba, oscypki rozeszły się w mgnieniu oka, a kot mimo tygodnia poza domem szybko wrócił do starych zwyczajów <3
Zamówiliśmy ekspres do kawy, identyczny jak ten mojej cioci, bo tak nam kawa u niej smakowała :lol: Jak przyjdą moje lakiery do paznokci to przerobię go na bardziej HOLO :lol:
No i jeszcze tylko ten tydzień i... i wolne do dwudziestego maja, ach, w końcu prawdziwe wakacje! <3

[ Dodano: 09-05-18, 09:20 ]
Upolowaliśmy wczoraj trzy świetne płyty, w tym i płytę Dio <3 Pierwsza w naszej kolekcji!
Jako iż nie było ani za gorąco, ani za zimno wpadliśmy do teściów i zaczęliśmy ogarniać naszą żaglówkę. Zrobiliśmy więcej niż mieliśmy w planach, więc jutro pójdzie jak z płatka.
A dzisiaj ostatni egzamin, oczywiście muszę się pouczyć do poprawek, ale mam czas :lol:

other_girl 

Wysłany: 09-05-18, 17:29   

Środa, która jest piątkiem :D I ekipa ma skończyć remont w poniedziałek, będzie można brać się za sprzątanie :ic08:

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 10-05-18, 10:04   

Czy ja już wspomniałam jaki mam fantastyczny ekspres do kawy? :lol: Zaszalałam i zrobiłam sobie homemade cappuccino - jak ktoś chce dobre cappuccino to zapraszam do siebie! :lol:

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 13-05-18, 00:22   

Pierwszy dzień Kaliskich Spotkań Teatralnych za mną, i zaczeli z mocą (jeśli będziecie mieć szansę obejrzeć Triumf Woli z Teatru Starego w Krakowie- polecam!). Jestem tak naładowana dobrą energią po dzisiejszym dniu <3 A i rozmowa z S. była bardzo miła, tylko im więcej z nim rozmawiam tym bardziej mnie dziwi, że on nie rozumie dlaczego koviety go lubią i im się podoba ;)
A bardziej przyziemnie, wyjście na food trucki z A. i K. było bardzo pozytywne, i smaczne!

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 21-05-18, 22:20   

Będziemy mieć małą kocią pierdołę niebawem <3 Bo fajnie jest się zajmować kotem przyjaciółki, ale nawet nie chcę sobie wyobrażać pustki jaka by nastała gdybyśmy nie przygarnęli innej bestii. A N. wraca z Gabonu w lipcu, szybko to przeleci ;)
No ale izabelka mała będzie (po polsku to też isabelle? :k11: ).

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 24-05-18, 20:12   

Chyba właśnie dochodzę do siebie po KST :D Było męcząco, ale fantastycznie. A już jutro czeka mnie wolny piąteczek <3

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 02-06-18, 23:08   

W pracy bardzo pozytywnie, dostałam znakomitego naleśnika z ręki mojej 'dziewczyny'. Ciekawe ile uda nam się jeszcze pociągnąć ten cyrk :lol: Poza tym szefowa moja w ten weekend, więc dzisiaj skończyłam wcześniej, jutro pewnie też ;)
Nasza izabelka będzie w domku za jakieś trzy tygodnie, idealnie tuż po Hellfeście ;)
No i chyba zacznę rozważać karierę w żandarmerii, dzisiaj zrobiliśmy pojedynek na strzelanie do tarczy z kolesiem, który przez lata służył w Legii - rozniosłam i jego, i tarcze ;)

[ Dodano: 07-06-18, 15:01 ]
N. wraca z Gabonu za miesiąc i przywozi nam tamtejsze piwo <3 Podobno zostało wybrane jako najlepsze piwo na świecie, zobaczymy co to jest :lol: Ale nie mogę się już jej doczekać, ponad pół roku bez niej dłuży się niemiłosiernie!

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 10-06-18, 21:20   

Kraków :ic17: Uwielbiam to miasto! Jest pięknie :)

other_girl 

Wysłany: 11-06-18, 14:13   

Przeżyłam chrzest :lol: Dzieciak był grzeczny, nie upuściłam go i nie rozpłakał się na mój widok (ja na jego też nie :lol: ). Dzień można uznać za udany :k01:

madelajnazuo 

Wysłany: 12-06-18, 22:30   

Wygrałam jeden konkurs na dA, gdzie w życiu się nie spodziewałam, że cokolwiek w nim ugram :lol:

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 17-06-18, 22:11   

Moooooooże uda mi się dotrzeć na czas na Hellfest! <3

[ Dodano: 22-06-18, 08:31 ]
Update :lol: Hollywood Vampires i Solstafir niestety przegapię, ale raczej powinnam już być w piekle na Judas Priest i Napalm Death <3 A poza tym to właśnie na Hellfeście spotkam się z moim kumplem z liceum, od pięciu lat się nie widzieliśmy! Nie mogę się doczekać!

madelajnazuo 

Wysłany: 22-06-18, 19:31   

mirabel napisał/a:
A poza tym to właśnie na Hellfeście spotkam się z moim kumplem z liceum, od pięciu lat się nie widzieliśmy! Nie mogę się doczekać!

Jak Ci mignie na Hellfeście gdzieś tam Pleymo to im ode mnie pomachaj <3 :lol:

A dziś pierwszy raz w tym roku zrobiłam kompocik z własnych truskawek i wiśni, pychotka~!

Odpowiedz do tematu