RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Co ostatnio Ci się przyśniło?
Autor Wiadomość
helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 29-11-17, 22:02   

Rany, śniło mi się, że szłam na obronę do prof K. (chyba za bardzo wczuwam się w zbliżającą oborne T. właśnie u tego promotora). Ale żeby było ciekawiej obrona miała odbyć się w jakiejś dużej sali gdzieśw lesie. Sala była pełna ludzi, i każdy po kolei podchodził do K. się bronić, na oczach całej reszty

Didi 
Super rasmuser

Wysłany: 30-11-17, 19:30   

Chyba trzeba zmienić dilera, bo śniło mi się, że szłam z koleżanką w nocy na grilla, ona nagle zniknęła. Zaczęłam jej szukać, aż nagle pojawiła się i była w ciąży! Zdenerwowałam się (?), chciałam ją uderzyć w ten brzuch, na co ona mnie odepchnęła i upadłam, a gdy odzyskałam przytomność... sama miałam ogromny bruzch! I podszedł do mnie jakiś facet, wbił mi nóż w ten brzuch i zaczął rozcinać mnie i to dziecko. :O

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 05-12-17, 17:22   

Śniło mi się, że byłam w ciąży i że dziecko postanowiło przyjść na świat kiedy szukałam odpowiedniego produktu do umycia okien, bo ten co miałam zostawiał straszne smugi :lol:

madelajnazuo 

Wysłany: 06-12-17, 23:49   

Miałam dziwny sen. Śniło mi się, że oglądałam jakieś docummentary z Dark Matters Tour Rasmusów i był fragment, bodaj z Niemiec, że dostali dosyć sporo prezentów od fanów, z czego większość stanowiły rysunki. Nie byłoby w tym nic dziwnego... gdyby nie fakt, że były to wydrukowane przez niemieckich fanów MOJE STARE RYSUNKI XD Oczywiście potem zjechałam ich (w sensie tych fanów) od góry do dołu za kopiowanie moich prac bez mojej zgody i za to, że nie stać ich na własne pomysły tylko tak wieśniacko drukują randomowe prace z internetu i wręczają jako własne.

...pytanie brzmi: co dodają do herbaty z Auchana bo tylko to piłam przed snem? :lol:

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 09-01-18, 20:58   

Cytat:
co dodają do herbaty z Auchana
Żebyś Ty wiedziała... :k01:

Ostatnio mi się śniło, że w sklepie w którym pracuję była jakaś straszna zadyma pomiędzy klientami. Sen stał się jawą dzisiaj, kiedy to dwie babcie pobiły się w dziale z serami :lol: Pewnie poszło o masło, w końcu mamy kryzys :lol:

madelajnazuo 

Wysłany: 10-01-18, 16:49   

Kolejny sen, otóż śnił mi się Sonic.exe chcący przejąć władzę nad światem.

Niech się ten semestr już skończy, własne prace nawiedzają mnie nawet we śnie :lol:

anhp 

Wysłany: 01-02-18, 08:17   

Śnił mi się W. udzielający porady życiowej: "czasem lepiej jest wziąć od życia pół kebaba". :k01:
nie wiem co moja podświadomość próbuje mi przekazać :lol:

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 04-02-18, 04:55   

Śniło mi się, że robiłam zakupy w jednym ze sklepów sieci E. Leclerc. Poszłam na kasy automatyczne naiwnie myśląc, że pójdzie mi szybko. Kasy automatyczne znajdowały się w tramwaju przy kasownikach, kiedy do nich dotarłam za mną utworzyła się kolejka ludzi bacznie mnie obserwujących jakby chcieli się dowiedzieć jak się płaci w takiej kasie :lol:
Połowa moich produktów miała wadliwy kod kreskowy, więc nie miałam jak ich zeskanować, więc brało mi to w cholerę czasu. Nie mówiąc juz o tym, że na zakrętach zawartość mojego koszyka ciągle się wywalała :lol: A najlepsze w tym wszystkim było to, że za mną stał Luis Fonsi i próbował mnie podrywać swoim hitem - Despacito :k01:

Kmieciu 

Wysłany: 13-02-18, 16:10   

anhp napisał/a:
"czasem lepiej jest wziąć od życia pół kebaba".

Ej, zapiszę sobie to :lol: mój chłop jest fanem kebabów i do dzisiaj wypomina mi, jak raz miałam tylko spróbować a zjadłam mu pół, powiem mu że ma się nawet z tej połowy w podbramkowych sytuacjach cieszyć :lol:

Śniło mi się, że podgrzewałam ogórkową i gulasz na obiad na gołym parapecie i bałam się zdrzemnąć, bo mogę zostawić garnki na tym "palniku" i będzie pożar :lol:

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 16-02-18, 15:31   

3 noce z rzędu śnił mi się G. Ostatnio go nie widziałam, ale śnieł mi się w takim stanie w jakim zapewne się znajduje... Ehh ciężkie noce

Merenven 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 17-02-18, 02:58   

Śniło mi się, że zapisano wzór na algorytm moich zmarszczek pod oczami, i dano rzut 3D na piaskach Sahary...

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 04-04-18, 20:11   

Śniło mi się, że miałam na ręce takie dwie ładne dziary... Ale tak ładnie wyglądały i mi pasowały. Teraz tak cały dzień o nich myślę :ic17:

madelajnazuo 

Wysłany: 05-04-18, 19:16   

śnił mi się Gunther. Śpiewał "You touch my tralala", ja sobie ubzdurałam, że muszę zrobić sobie z nim zdjęcie, ale wybudził mnie budzik i było mi zwyczajnie przykro jak się obudziłam :lol:

A dziś znowu mi się śniło, że ktoś z moich znajomych umiera mi na rękach. Na koniec okazało się, że to był tylko prank i nikt nie umarł. Dzięki za takie pranki :lol:

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 30-04-18, 15:34   

Śniło mi się, że pracowałam w château i zajmowałam się wydawaniem zamówionych butelek wina rozpoznając klientów po ich butach.
I chyba dobra w tym byłam, bo podwyżkę dostałam :lol:

helli 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 11-07-18, 15:35   

Śniło mi się, że byłam w swoim starym domu w kamienicy i oglądałam co jest od wyremontowania, zrobienia, bo miałam się tam znów wprowadzić. Piękny sen, tęsknie za tym miejscem :ic17:

Odpowiedz do tematu