RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
The Rasmus wracaja do Polski 2018!!
Autor Wiadomość
madelajnazuo 

Wysłany: 25-09-18, 18:41   

Cytat:
Największym zaskoczeniem było dla mnie Holy Grail. Tak jak wersję studyjną przed koncertem przesłuchałam raz i byłam zawiedziona, tak na koncercie byłam nią zachwycona. Grana na żywo, grana ostro i gitarowo brzmi świetnie, Rasmusowo. Polecam przesłuchać filmiki z koncertu.

Same here! Podobne odczucia miałam co do "Nothing", na żywo to po prostu OGIEŃ.
Również zawitałam do Gdańska. Znowu nie było Rakkas, znowu zabrakło akustycznego setu. Nie to, że mam im to mocno za złe, ale... kurcze, to był ich stały element każdego koncertu przez długi czas! I zastanawia mnie, dlaczego z tego zrezygnowali?
A poza tym... czy ktoś mi wyjaśni, dlaczego ich oficjalne koszulki śmierdziały octem? :lol:

Kmieciu 

Wysłany: 25-09-18, 20:20   

Cytat:
Również zawitałam do Gdańska. Znowu nie było Rakkas, znowu zabrakło akustycznego setu. Nie to, że mam im to mocno za złe, ale... kurcze, to był ich stały element każdego koncertu przez długi czas! I zastanawia mnie, dlaczego z tego zrezygnowali?
A poza tym... czy ktoś mi wyjaśni, dlaczego ich oficjalne koszulki śmierdziały octem? :lol:

We Wrocławiu to samo. Ludzie wołali, chcieli Rakkasa, niestety - zero reakcji.
Moja koszulka nie śmierdzi... tzn. nie czuję na niej octu, ale nadruk trochę dziwnie pachnie :lol:
Sam koncert ogólnie bardzo fajny, lubię to uczucie - zawsze przed wyjazdem narzekam, że mi się nie chce, wiem, że w 80% znowu będą grali to samo, ale za każdym razem daje mi to taką radochę i tak się przy tym odrywam od codzienności, że nigdy mi się nie znudzi ;D

Sucharek Eero z pogawędki między piosenkami - kiedy pierwszy raz byli we Wrocławiu, dużo w tym czasie grali w gry video. Kiedy gdzieś zobaczyli napis "Wrocław" byli "so dizzy", że przeczytali "Warcraft" :lol:

Relacje Madelajny z Gdańska i moje z Wrocławia do obejrzenia na fb TR Polish Fans ;)

anetau90 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 27-09-18, 11:46   

Huuraaa udało się być na ich koncercie :k03: byłam we Wrocławiu było cudownie staliśmy na samym początku także widziałam ich z bardzo bliska. Cudownie było. Spełniło się moje marzenie!!!! Czuję lekki niedosyt bo pytałam ochrony czy odjechali a on powiedział że tak a później się okazało że chłopaki rozdawali autografy i robili zdjęcia z fanami a ja z narzeczonym musieliśmy iść na pociąg który później okazało się że jest opóźniony. :ic18:

other_girl 

Wysłany: 29-09-18, 20:44   

madelajnazuo napisał/a:
znowu zabrakło akustycznego setu.

Niektórzy mieli więcej szczęścia: klik

Trochę to według mnie słabe, niby jedna trasa, a taka różnica...

shelly0920 
Nowy rasmuser

Wysłany: 08-10-18, 22:44   

24 września byłam we Wrocku na ich koncercie, było cudownie :ic17:

Kmieciu 

Wysłany: 10-10-18, 18:23   

Cytat:

Niektórzy mieli więcej szczęścia: klik

Trochę to według mnie słabe, niby jedna trasa, a taka różnica...

Chyba przestanę jeździć na te polskie koncerty :lol: pół żartem, pół serio, albo potraktowali nas jako rozgrzewkę w tej trasie, albo mieli mniejsze chęci do grania niż w innych miejscach i polecieli rutynowo. Nie mam co do nich już dawno żadnych większych wymagań i oczekiwań, ale trochę szkoda.

mirabel 
Uzależniony rasmuser

Wysłany: 10-10-18, 21:36   

Nieczyste zagranie ze strony chłopaków! Może przyzwyczaili się, że tak dobrze ich zawsze gościcie? :lol:

Odpowiedz do tematu