RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Trasa koncertowa
Autor Wiadomość
rasma69 
Super rasmuser

Wysłany: 17-08-11, 20:46   

A ja wręcz przeciwnie, że transmisja koncertu na żywo ma być w TVP1 i Radio Eska.

Tuuletin
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-11, 21:00   

Jadę :D

Didi 
Super rasmuser

Wysłany: 17-08-11, 21:05   

Tuuletin, jedziesz?!

Ania23 
Super rasmuser

Wysłany: 17-08-11, 21:08   

Teraz właśnie się dowiedziałam i moja reakcja to było coś takiego: krzyk na cały dom, głośny śmiech i "Co?? Kur.de!! Wiedziałam!!" I oczywiście od razu "jadę". Z jednej strony się ucieszyłam, ale z drugiej no to są pewne wątpliwości. Na pewno będzie mnóstwo ludzi, więc wątpię, że uda mi się w ogóle cokolwiek zobaczyć z takiej odległości.A jeśli zaraz potem okaże się, że będzie jakiś koncert w PL? W takim przypadku szkoda jechać, żeby usłyszeć jedną piosenkę (biorąc pod uwagę ograniczoną ilość pieniędzy). Sama nie wiem co zrobię bo muszę to wszystko przemyśleć.

A tak swoją drogą to czemu tak nagle ta informacja wypłynęła? Nie można było uprzedzić troszkę wcześniej? :ic16:

Tuuletin
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-11, 21:53   

Didi napisał/a:
Tuuletin, jedziesz?!

No raczej tak.. trochę nie mam kasy, no i gdyby zdarzył się jakiś koncert w przyszłości, no bo np. w Berlinie już jest zapowiadziany, to wolałabym jechać na pełnowymiarowy występ. Ale znając życie to pewnie nieprędko, więc każda okazja jest dobra.
Jeśli kolej przestanie strajkować, to pojadę. XD
Didi, jedziesz też? :D

ania
Wygadany rasmuser

Wysłany: 18-08-11, 08:27   

dziewczyny nie musicie tak daleko jechac ,wlasnie przeczytalam na f.ze Lulek wystapi w Bydgoszczy 28 sierpnia na koncercie Hity na czasie :k03:

Amy Blue Rose 
Super rasmuser

Wysłany: 18-08-11, 08:34   

aniu już to wiemy bo ta informacja była podana wcześniej.Czytaj na drugi raz uważniej co kto pisze :)

Aliana
[Usunięty]

Wysłany: 18-08-11, 08:59   

ania napisał/a:
wystapi w Bydgoszczy 28 sierpnia na koncercie Hity na czasie

Wybrać się nie wybiorę ale obejrzę z pewnością. Nie dziwię czemu go zaprosili go na taką imprezę. Jego piosenka jest non stop grana w radiu. Cieszy mnie to :)

PoisonGirl666
[Usunięty]

Wysłany: 18-08-11, 12:14   

Amy Blue Rose napisał/a:
Cóż i tak nie jadę bo to Hity na Czasie więc będzie z playbacku ale obejrzę to w TV żeby się pośmiać

dokładnie :lol:
nie rozumiem po co są organizowane takie koncerty. nie wiem jak reszta, ale ja np. uwielbiam słuchać muzyki NA ŻYWO, a nie puszczonej z płyty tylko że odrobinę głośniej niż słucham w domu :lol:
na Sunrise Ave bym pojechała z przyjemnością, gdyby to nie były hity na czasie prawie na drugim końcu polski :ic15:
tak czy owak, włączę na chwilę telewizor, tak z czystej ciekawości.

Raven 

Wysłany: 18-08-11, 12:17   

PoisonGirl666 napisał/a:
Amy Blue Rose napisał/a:
Cóż i tak nie jadę bo to Hity na Czasie więc będzie z playbacku ale obejrzę to w TV żeby się pośmiać

dokładnie :lol:
Jednakowoż chciałbym zauważyć, że Sunrise Avenue, gdy byli w tym roku na Hitach, nie grali z playbacku...

Ania23 
Super rasmuser

Wysłany: 18-08-11, 13:50   

Czyli jest jakaś tam szansa, że występ będzie na żywo, ale to mnie chyba nie przekonuje.
Ta cena biletów zniechęca. ;/ Fajnie mają te osoby które mieszkają w Bydgoszczy... :)

A wiadomo w końcu czy będzie transmisja w tvp z tego wydarzenia? Pytam bo zdania są podzielone.

karo
[Usunięty]

Wysłany: 18-08-11, 14:15   

Raven napisał/a:
Jednakowoż chciałbym zauważyć, że Sunrise Avenue, gdy byli w tym roku na Hitach, nie grali z playbacku...

zaiste.

Cytat:
A wiadomo w końcu czy będzie transmisja w tvp z tego wydarzenia? Pytam bo zdania są podzielone.

najlepiej o tej porze co będzie koncert to włącz TV i sama się przekonasz czy będzie czy nie :lol: innego sposobu, żeby się o tym przekonać nie widzę :lol:

PoisonGirl666
[Usunięty]

Wysłany: 18-08-11, 14:37   

Raven napisał/a:

toż to prawda jest. aczkolwiek, jeśli się tak zdarzy, iż Lauri zaśpiewa na żywca, doznam niemałego szoku :lol:
Ania23 napisał/a:
A wiadomo w końcu czy będzie transmisja w tvp z tego wydarzenia?

raczej tak. ale to zależy. pierwsze hity na czasie były trasmitowane :ic14:

anhp 

Wysłany: 18-08-11, 15:16   

Ania23 napisał/a:

Sprawdziłam program TVP1 na 28.sierpnia. Koncert Hity na czasie będzie transmitowany od godziny 21:20 do 23:10. ;)

Amy Blue Rose 
Super rasmuser

Wysłany: 18-08-11, 15:26   

Hura,ich szczęście bo już sądziłam,że w ogóle tego nie wyemitują ufff :) I oczywiście życzę miłej zabawy tym co będą na tych HNC(może was pokażą w TV).

Odpowiedz do tematu