RejestracjaSzukajStatystykiZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Hay & Stone
Autor Wiadomość
Gosha 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 16-08-06, 21:21   Hay & Stone

tak więc Hay & Stone to grupa, w której Eero jest wokalistą oraz gra na basie... Petri Kivimäki gra na gitarze elektrycznej a Hannu Risku gra na perkusji... zespół istnieje od dwóch lat... są to bardzo dobrzy przyjaciele... a teraz zdecydowali się wydać swoją debiutancką płytę... w przeciągu dwóch tygodni pojawi się ich teledysk do piosenki "Give me the power back"
... jeśli ktoś chce posłuchać lub zaczerpnąć więcej informacji... to zaprawszam tutaj:
http://www.myspace.com/hayandstone

Enjoy ;) ... wspierajmy naszego basistę :ic05: (tylko, żeby nam nie ześwirował lol =>jemu to chyba nie grozi.... bo on należy do TR :] ) :16: ... ech przyznaję, ze podoba mi się Eero na wokalu :] ogólnie ciekawa grupa ;)

Edit by EWA20 -uzupełnienie wiadomości

DZIĘKI Arezja za dodanie nowego utworu
Hay & Stone: Sun Sweeps The Shadow
http://www.emi.fi/emi2/ju...sweepstheshadow --tu słuchamy
:arrow: "Sun Sweeps The Shadow" --tu ściągamy

Ostatnio zmieniony przez 11-09-06, 08:58, w całości zmieniany 1 raz  

lauruśka
[Usunięty]

Wysłany: 16-08-06, 21:32   

buahahaha Eero wokalistą? :k01: pierwsze słyszę :lol: sie zaskoczyłam :lol: ale fajnie na fotce wyszedł lol :lol: i pierwszy raz widze go takiego "obnażonego" :k01:
dobra ale to co do muzy, to ciekawa jestem jak ona tam brzmi i jak sie płytka przyjmie :lol: no i ten song :> :lol: :)

E
[Usunięty]

Wysłany: 16-08-06, 21:34   

Gosha, a to ciekawe go gra już w jednym zespole czyżby zawiesił tam działalność ?.
A z drugiej strony to interesujące zaraz posłucham zobaczymy
Czyżby nam drugi Sting wyróśł --(basista z The Police --też mój faworyt )

Ja dodam forum Hay & Stone

http://z9.invisionfree.co...dex.php?act=idx
Ostatnio zmieniony przez E 04-09-06, 09:18, w całości zmieniany 1 raz  

Leila
[Usunięty]

Wysłany: 16-08-06, 21:47   

Kurcze troche mnie to zaskoczyło. Piosenki rzeczywiście nie złe. Nawet przyjemnie się słucha. Ale czy Eero tam jest na amen. Będzie tam grał i śpiewał "na zawsze". Czy to tylko tymczasowo? Piosenki mi się oczywiśice bardzo podobają ;) Jestem ciekawa co na to chłopaki z The Rasmus. Chociaż Aki też grał czy nawet gra w innych kapelch.

Gosha 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 16-08-06, 21:51   

ech ludzie nie panikujcie :] ... zespół jak wspomniałam istnieje już od dwóch lat... czyli członkowie The Rasmus w 100% o tym wiedzą.... a jak wiemy Eero grał już w innej grupie... i jakoś zawsze znalazł również czas dla The Rasmus i teraz też tak jest.... ;) ... niech rozwija skrzydła... :16: ... życzę jak najlepeij :16: :ic12:

Vivica
[Usunięty]

Wysłany: 16-08-06, 21:55   

Przesłuchałam dwa utwory i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! :D Oby tak dalej :D .
Eero ma naprawdę ciekawy głos pod względem muzycznym :) .

dalianka 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 16-08-06, 22:27   

wlasnie slucham tego songa i jestem w szoku Eero ma swietny glosik :ic14: bardzo fajnie im to wyszlo :D ciekawa jestem innych utworow

Agon
[Usunięty]

Wysłany: 16-08-06, 23:03   

Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :lol:

Eero ma bardzo ciekawy głos ;) I z milą chęcią poczekam na tego klipa :lol:

A tak poza tym nie wiedziałam wcześniej o tym zespole- cóż niech mu się jak najlepiej powodzi, bo jeśli chodzi o TR to nie ma powodu do obaw 8)

~*Marzena*~
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-06, 09:14   

OMG Eero wokalistą? :shock: :lol: Nie no zszokowana jestem :lol: Nie spodziewałam się, że nasz cichy Eeruś robi sobie skok w bok :ic12: Pzresłuchałam piosenki i powiem, że jeszcze bardziej jestem zaskoczona! :ic12: W chórkach TR brzmi zupełnie inaczej :P No cóż... niech sie rozwija ;) Życzę mu powodzenia ;)

Alice 
Wygadany rasmuser

Wysłany: 17-08-06, 10:15   

O! no patrzcie jak miło :D

przesłuchałam oba utwory i przyznam, że fajnie daja sobie rade ;]
Eero dobrze robi śpiewając na 'pełnym etacie' a nie tylko udzielając sie w chórkach w TR ;) i świetnie mu to wychodzi! jestem pełna podziwu :)

tak trzymać... i powodzenia ^^

Lori
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-06, 10:26   

A ja nie jestem zaskoczona, nie mogło być inaczej, słyszałam już Eera jak śpiewał solo i powiem, że ma bardzo ładny głos, co prawda to był tylko cover jakiegoś zespołu ale pieknie śpiewał. W chórkach zawsze cudnie śpiewał i ten syreni śpiew na koncertach, zawsze mówiłam, że powinien nagrać kilka własnych piosenek w TR albo cos w tym stylu, a tu własny zespół - świetnie :ic14:

Co do tego zespołu to niezła muza, zaczyna mnie wciągać, czekam na płytę i oczywiście na klip :ic14: by zobaczyć naszego basistę w głównej roli!

Rosi
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-06, 10:34   

nie wiedziałam że Eero ma taki fajny głos, trochę dziwne piosenki mają, niebardzo mi podchodzą, ale niech się produkują dalej, zobaczymy co z tego wyjdzie

-marcin
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-06, 10:43   

coś kiedyś na ten temat słyszałem

lauruśka
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-06, 12:22   

mnie sie nie bardzo ten jeden song podoba :lol: a Eero ma taki dziwny głos, jak śpiewa solo, że nie mogłam uwierzyć, że to faktycznie on :lol: ale ciekawa jestem jak ten klip będzie wyglądał? :>

loppu
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-06, 12:29   

mi sie bardzo podoba oczywiscie ale sie zaskoczylam :ic12: super :k03:

Odpowiedz do tematu